Get Adobe Flash player

Kolejne lekcje śpiewu z Dagmarą

W ostatnią sobotę po raz kolejny zdecydowaliśmy się na indywidualne lekcje śpiewu z Dagmarą (poczytaj obszerną relację z poprzedniego spotkania). Tym razem swoje wokalne umiejętności ćwiczyła Iwona, Nicola i Weronika Pluta. Oprócz lekcji indywidualnych, niektórzy uczestniczyli w warsztatach grupowych (Adam, Krzysiu, Kasia, Iwona, Julka, Weronika P., Nicola i Wiktoria). Zajęcia były niezwykle ciekawe, bo pracowaliśmy nad prawidłowym oddechem, ćwiczyliśmy dykcję, poznaliśmy sposoby w jakich należy dbać o głos, a oprócz tego dowiedzieliśmy się co robić a czego się wystrzegać, oraz jakie są najczęściej popełniane błędy emisyjne. Ćwiczyliśmy także aktorski przekaz głosem różnych emocji, dzięki czemu doskonale dostrzegamy różnicę miedzy kabaretem a teatrem. Owocne spotkanie, prawda? :)

Nad całością organizacji czuwała Kasia, która dbała też o porządek i przestrzeganie harmonogramu, co by Dagmara i uczniowie mieli chwilę na kawusię i ciasteczko :) Warto też dodać, że lekcje w części sponsorowane są przez niespasowany kapelusz, należą się więc wielkie dzięki tym, którzy wspierają nas finansowo podczas występów.

Dziękujemy też Dagmarze, która dzielnie bierze nas w obroty, tym samym mając swój wkład w lepsze występy naszej grupy. Jesteś wielka! :)

  

Niespasowani / 09.09.2014