Get Adobe Flash player

Niespasowane głosy na gminnej płycie!

Niedawno w naszej gminie do zdobycia była płyta z kolędami. Poszczególne utwory zaśpiewane zostały przez artystów z naszego rejonu. Nie zabrakło na niej i niespasowanych głosów. Z różnych względów padło na Wiktorię Michalczok i Julię Barszcz. Po długim i dogłębnym procesie tentegowania w głowie dziewczyny postanowiły zaśpiewać Przybieżeli do Betlejem :) Mamy dla Was to nagranie, do przesłuchania pod tym adresem. Zachęcamy do podzielenia się swoimi wrażeniami w księdze gości.

Moje wrażenia po nagraniu w studiu był bardzo pozytywne, ponieważ od dziecka marzyłam o czymś takim i w nieoczekiwanym momencie to marzenie się spełniło! Będąc na miejscu odczuwałam silny stres, bo nie miałam pojęcia jak wypadnę. A co, jeśli spanikuję i nie dam rady? Na początku było ciężko ale w miarę upływu czasu stwierdziłam, że spróbuję. A więc spróbowałam, ale po zakończeniu nagrywania byłam przerażona tym, co usłyszałam. Razem z Wiktorią stwierdziłyśmy, że jesteśmy dwoma ewenementami niepotrafiącymi śpiewać kolęd… Ale efekt końcowy pozytywnie mnie zaskoczył! Stwierdzam, że zdecydowanie było warto i bardzo, ale to bardzo mi się podobało. Kolejne pouczające doświadczenie.
~ Julia.

Gdy dostałyśmy propozycję nagrania kolędy byłam bardzo podekscytowana. Razem z Julią stwierdziłyśmy, że nie możemy odmówić, bo więcej taka szansa może się nie przydarzyć. Początki były trudne. Nie zdawałam sobie sprawy jak trudne może być nagrywanie, tworzenie dubli. Stres nas pożerał, tworzyło się naturalne niechciane vibrato :) Ale w studio była bardzo miła i przyjazna atmosfera, więc szybko się wyluzowałyśmy i zrobiłyśmy to, co do nas należało. Profesjonalne studio nagrań wywarło na mnie ogromne wrażenie. Razem z Julią jesteśmy zadowolone z końcowego efektu. To nowe doświadczenie dało mi bardzo wiele pozytywnych emocji, oraz pozwoliło się czegoś nauczyć.
~ Wiktoria.

Niespasowani / 3.01.2014