Get Adobe Flash player

Niespasowany występ na zbosławickim festynie 2014

Tegoroczny występ plenerowy podzieliśmy na trzy elementy: skecz, muzyczna wiązanka i hity w naszym wykonaniu. Skecz, który przedstawili nam Krzysiu, Kasia i Iwona nawiązywał do treści z „Butów nie do Pary 2”. Mieliśmy więc okazję wrócić wspomnieniami do premiery naszego ulubionego projektu, choć w nieco innym charakterze ;) Lubomira była tym razem siostrą Genii i razem z Kwaśniokiem zmagali się z sercowymi rozterkami Apoloniusza i Jadźki. 

Muzyczna wiązanka była najdłuższym elementem na naszej liście. Opowiedzieliśmy o dziewczynach z różnych wsi, począwszy od Karchowic a skończywszy na Zbrosławicach. Ich zachowaniu i miłosnych poglądach przyglądał się nie kto inny jak… ksiądz :) tak tak, właśnie tak! (Brawa dla Adriana) :) Życiowa rola, czyż nie? ;) Każde zwiedzone przez księdza miejsce podsumowała piosenka, dobrana do danej sytuacji. Warto również zaznaczyć, że wiązanka była od samego początku napisana przez nas samych, specjalnie na potrzeby festynu. Z reakcji widzów i po ich zebranych opiniach stwierdzamy, że to właśnie ona wzbudziła największą sympatię.


Na koniec, mocne zakończenie i podsumowanie naszego występu – muzyczne hity w naszym wykonaniu, co było wstępem do zabawy tanecznej. Na parkiecie nie zabrakło „tych odważnych” z czego bardzo się cieszymy (choć mogło być lepiej!) ;)
Tegoroczny festyn był dla nas kolejną już nauką, jakie rodzaje występów sprawdzają się w plenerze i jednocześnie zadowalają każdego słuchacza. Mamy nadzieję że bawiliście się z nami świetnie, tak jak i my spędziliśmy miło swój czas z Wami!


GALERIA Z WYSTĘPU TUTAJ 

Niespasowani / 26.08.2014