Get Adobe Flash player

SEZON ZIMOWO – ŚWIĄTECZNY UZNAJEMY ZA OTWARTY!

Za nami pierwszy mini maraton imprez zimowo – mikołajkowych. Zapytacie - Jak było? Odpowiemy - IN – TEN – SY – WNIE!;-)

W sobotę 5 grudnia, jako Świta Świętego Mikołaja w składzie: Iwona, Kasia, Wiki i Wera odwiedziliśmy w Tarnowskich Górach dzieci, które chorują na cukrzycę. Zabawa w klimacie zimowo – muzycznym była niezwykle intensywna a jej zwieńczeniem było nadejście Świętego Mikołaja i oczywiście rozdanie prezentów ku uciesze najmłodszych! Dziękujemy serdecznie za zaproszenie!

Niedzielę, czyli imieniny Świętego Mikołaja spędziliśmy w urokliwym, zbrosławickim Jarmarkowie. Mimo, iż czasu na przygotowanie pozostawiono nam niewiele, to nie poddaliśmy się i w składzie: Adaś, Adrian, Iwona, Kasia, Wiki, Wera oraz gościnnie z zespołu ToKeR Wera P., wyśpiewaliśmy ze sceny zarówno polskie, jak i angielskie świąteczne hity. Występ ten po raz kolejny udowodnił nam także, że samodzielność to podstawa a nasz Niespasowany Fotograf jest wręcz nie do przecenienia! 

Poniedziałek, to dzień spędzony wśród osób o niezwykłej wrażliwości. Odwiedziliśmy bowiem członków Polskiego Związku Niewidomych w Tarnowskich Górach. Nasze zatroskanie wynikające z trudności z dojazdem na miejsce zupełnie zatuszowało nam wspólne kolędowanie, czytanie poezji oraz radość, jaką daje artyście wierny słuchacz. 

Tak właśnie w skrócie wyglądał nasz pierwszy zwariowany maraton, a już za chwilę rozpoczniemy kolejny! W niedzielę 13 grudnia pojawimy się na Kiermaszu Świątecznym w Restauracji Kucharz Gastronom w Zbrosławicach, a poniedziałek i środę spędzimy z uczniami zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej nr 3 w Tarnowskich Górach. 

To miłe, że dzwonicie do nas i chcecie coś robić! Wychodzicie w inicjatywą, co w dzisiejszym, nieraz zawistnym świecie jest na wagę złota.