Get Adobe Flash player

Podsumowanie Koncertu "Komedie & Romanse"

Kolejny koncert z cyklu muzyki filmowej już za nami. Jak rozpętaliśmy kolejną artystyczną wojnę w Zbrosławickiej Bibliotece? Do końca nie wiedzieliśmy, czy This will be dobry występ i jak zostanie przez Was przyjęty, a przede wszystkim czy sala zapełni się do ostatniego krzesła, bo przecież jeżeli chodzi o widza to: Ain’t no sunshine when she’s/he’s gone. Mamy nadzieję, że wszystkie Pretty woman i wszyscy Bad boy-si bawili się świetnie, a nasza misja (może nie do końca sex-misja) wypełniona została w 100 procentach. Naturalnie nie obyło się bez wpadek i pomyłek, ale nauczyliśmy się już, że Trouble is a friend, i nasze Love story ze sztuką na pewno nie zakończy się na tym występie. 

Przygotowując się do każdego przedsięwzięcia jesteśmy jak wystraszeni rekruci Akademii Policyjnej, ale koniec końców, na premierze wychodzą z nas prawdziwi Gliniarze z Beverly Hills — a raczej — ze Zbrosławic. W każdym razie jesteśmy twardzi i byle potknięcie nas nie złamie, a o naszych dziewczynach na scenie można śmiało powiedzieć: You sexy thing, i pewnie nie jeden mężczyzna na widowni, gdy występują, miał na końcu głowy słowa Kiss me ;)

No tak tak, musimy to przyznać, to nie do końca był dla nas Happy Day, ale przecież Chłopaki (i dziewczyny) nie płaczą, a my nie jesteśmy Bad to the Bone. Szybko zorientowaliśmy, że naszą Only hope będzie zwrot, a raczej Powrót do przyszłości, która po prostu musiała być lepsza. I chyba była...

Standardowo na koncercie przywdziewaliśmy wiele Masek. Niektóre były mniej, a inne bardziej zaskakujące, ale całość wymagała od nas dużej mobilizacji i niezłej kondycji. Acha, no i chyba dobrze Wyginaliśmy śmiało ciało..., a jeśli nie, to i tak każdy Niespasowany po zakończonym koncercie miał ochotę zakrzyknąć: Wow! I feel good!!! 

I pamiętajcie, z Niespasowanymi relacja jest bardzo prosta. My jesteśmy Sami swoi  i, drogi widzu, albo Kochaj albo rzuć! Bo na Niespasowanych Nie ma mocnych! :)

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z premiery Kmedii & Romansów oraz do komentowania występu w księdze gości!


A oto rymowanka, którą nie mogliśmy nie podzielić się z Wami na łamach naszej strony internetowej :) Autorką jest Ola Cieślik. Olu, dziękujemy! :)

Niespasowane piosenki, głosy, stroje
Cudowne scenki, potrafią poprawić nastroje
Wczorajszy król Julian wszystkich rozbawił
A głos wolnych piosenek w oniemienie wprawił
Akademia policyjna, zagrana znakomicie
A powrót do przeszłości na moment zaczarował życie
Każdy wasz występ jest warty okrzyków i braw
A ten ostatni to w dziesiątkę traf
Dziękujemy wam że jesteście z nami
Że Zbrosławice kolorujecie pięknymi spektaklami
Pokazujecie że bez dobrej zabawy było by nudno
NIESPASOWANI — jesteście wspaniali ,bez was przeżyć było by trudno

Niespasowani / 31.03.2014