Get Adobe Flash player

Wracamy po przerwie z wieloma nowościami

Przerwa już za nami. Postanowiliśmy się przeorganizować i kierować nowymi zasadami w grupie. Niestety nie obyło się bez uszczuplenia składu... Decyzję o odejściu podjęła Weronika Pluta, a drugą już Niespasowaną na emigracji jest od teraz Julia Barszcz, która jednak nadal będzie pomagała w miarę możliwości w realizacji projektów, podobnie jak od dłuższego już czasu Artur.


Startujemy nie byle jak, bo z nowym spektaklem, urozmaiconym projekcjami filmików. Scenariusz został już napisany, a wspomniane filmiki nakręcone. Teraz pozostało nam tylko szlifować ruch sceniczny i dykcję, aby uzyskać możliwie najwyższy poziom, który ułatwi Wam odbiór i polepszy wrażenia,
a nam da więcej satysfakcji z efektu końcowego.

  

  

Wraz z reaktywacją naszej aktywności, postanowiliśmy odświeżyć naszą tablicę informacyjną, zwanej przez nas potocznie "gazetką" :) Będzie ona wyglądać zupełnie inaczej, zachęcamy do odwiedzenia Biblioteki w Zbrosławicach, bo tam właśnie znajduje się nasza niespaowana gazetka z przydatnymi informacjami!

 

Więcej informacji i zdjęć na naszym facebooku, zachęcamy więc do polubienia naszej strony! Tam też na bieżąco będziemy informować o grudniowej aktywności mikołajkowo-świątecznej oraz dacie premiery spektaklu! Do zobaczenia!