Get Adobe Flash player

Występ gościnny w DPS Przyjaźń w Tarnowskich Górach

20 listopada 2014r w Domu Pomocy Społecznej Przyjaźń w Tarnowskich Górach odbył się V już Integracyjny Przegląd Umiejętności Artystycznych „Promowanie talentów”. Gwiazdami tego wieczoru byli przede wszystkim jego uczestnicy, którzy prezentowali to, co potrafią robić najlepiej, co sprawia im radość i jest ich pasją.

Było nam niezmiernie miło, że mogliśmy również (jako goście) uczestniczyć w tym fajnym przedsięwzięciu! Korzystając z zaproszenia p. Michała Suchockiego, zorganizowaliśmy Niespasowaną Delegację (Julka, Weronika Macioszek, Wiktoria, Weronika Pluta, Iwona i Kasia), przygotowaliśmy repertuar i pojechaliśmy grać oraz śpiewać.

Wśród naszych utworów przodowały te w języku polskim, ale pojawiły się też piosenki po angielsku a nawet portugalsku. Odświeżyliśmy także naszą Wiązankę muzyczną ze skeczu pt. „Wcale nie taka budowa cepa” a bisowaliśmy autorskimi utworami pochodzącymi ze spektaklu Buty nie do Pary 2: Pierwszy Glanc.

Pierwszy raz występowaliśmy przed tego typu publiką, która okazała się niezwykle przyjazna i pozytywnie nastawiona mimo doświadczeń życiowych i problemów ze zdrowiem. I chodź mieliśmy „stresa” a i wpadki się zdarzały, to atmosfera życzliwości i dobrego humoru pozwoliła skwitować je szerokim uśmiechem ;)

Jak zauważyła Iwona: „My zarażaliśmy energią Ich a Oni nas” – dziękujemy za to i mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś zagościmy w tarnogórskim DPS-ie.


         

Niespasowani / 21.11.2014