Get Adobe Flash player

Poważnie i momentami dramatycznie, ale z happy endem


Ławka
spektakl

Premiera: 19.11.2011
Czas trwania: około 45 minut


„Ławka" jest wyjątkowym spektaklem, który swoją premierę miał już kilka lat temu. Scenariusz stworzony został przez ks. Proboszcza Zbrosławic Romualda Kokoszkę oraz siostrę Arielę. Niespasowani postanowili go jednak nieco odświeżyć i zmodyfikować, wskutek czego wzbogacony został o piosenki i wiele nowych kwestii aktorskich.

Historia ta opowiada o losach pewnej wielodzietnej rodziny, w której pojawił się nie lada problem. Jak poradzą sobie z nim dzieci i rodzice? Czy pokonają związane z nim trudności? Tego dowiedzieć możecie się już tylko podczas występów na żywo, na które serdecznie zapraszamy.

W tym spektaklu łamiemy stereotypy. To Stuhr zapewniał, że śpiewać każdy może, dlaczego mielibyśmy się przeciwstawiać tej tezie? Że niby zwykły chłopak nie śpiewa? Oto my, zaopatrzeni w gitary, flety i mikrofony, aktywujemy i zmuszamy do pracy struny głosowe męskiej części Niespasowanych. Na pewno pierwszy raz, ale czy ostatni? To zależy, czy wyjdzie trochę lepiej, czy trochę gorzej :) Pamiętaj: nie śpiewasz - nie żyjesz!

W spektaklu gościnnie brali udział aktorzy, którzy odgrywali role w pierwszej wersji "Ławki" - Laura Witkowska oraz Krzysztof Sterna. Teraz są już z nami na stałe :)

GALERIE I PLAKATY